אנו בחברת Omri-Travel רואים את בריאותכם במקום הראשון. בוודאי שלאחר מגפת הקורונה. על כן עם המעבר ההדרגתי לשגרה, "שגרת הקורונה", אנו מקפידים על קיום ההוראות וההנחיות הרלוונטיות של משרד הבריאות ומיישמים אותן בטיולנו 

מדיניות הסיורים בשגרת הקורונה:

המדיניות אותה אנו מאמצים ומיישמים מבוססת על הנחיות משרד הבריאות והתיירות וכוללת את הכללים הבאים:

  1. ריחוק פיזי: נקפיד על טיולים שיאפשרו פיזור פיזי כל כשני מטר בין המשתתפים במרחב.
  2. מסכות: נשתמש במסכות הגנה במהלך הטיולים כנדרש. המטיילים יידרשו להביא מסכות מהבית ובנוסף תהינה תמיד מספר מסכות נוספות למקרי הצורך.
  3. שמירת היגיינה: יהיה איתנו תמיד אלקו-ג'ל ונשתמש בו בדחיפות גבוהה.
  4. גודל הקבוצות: נקפיד על שמירה על ההנחיות בנושא גודל הקבוצה ("התקהלות"), כאשר ככלל נעדיף קבוצות קטנות של עד כ-25 איש. בעת כתיבת הנחיות אלו מירב האנשים שיכולים להיות בקבוצה הוא 20 אך מגבלה זו עומדת לגדול ל-50. 
  5. נסיעות: נקפיד על שמירה של ההנחיות הקיימות בנושא אוטובוס (נכון לרגע כתיבת דף זה – 20 איש) וגם על 2 אנשים ברכב פרטי (שאינם בני משפחה אחת).
  6. תשלום: על מנת להמעיט את המגע הפיזי הקשור לתשלום במזומן, נעדיף תשלום באמצעים מרוחקים: BIT, תשלום מרוחק בכרטיס אשראי וכיוב'.
  7. טיולים במרחב באויר הפתוח: דגש יתנן על טיולים באויר הפתוח, בטבע או במקומות בהם נוכל להנות מאויר נקי ורענן.
  8. מרגישים לא טוב? אל תבואו וכספכם יוחזר לכם! כל מי שיהיה מצונן, מנוזל מרגיש לא טוב או עם חום – מתבקש שלא להגיע! עליו רק להודיע ואין מה לדאוג: כספו יוחזר לו בצורה קלה ומהירה. 
  9. מדידת חום: במפגש הפתיחה של הטיול נמדוד חום ונאפשר טיול רק לבעלי חום נורמלי.

אנו נעדכן מדיניות זו על פי הנחיות הגורמים המוסמכים ונפעל לפיהן. 

בסרטון הסבר זה של אירגון הבריאות העולמי רואים ממנה יש להיזהר וכיצד. המדיניות שאנו מאמצים עונה לכל האמצעים הללו ועומדות בהנחיות משרד הבריאות הישראלי.

הרשמו לקבלת עדכונים, המלצות והטבות
מבית Omri Travel
פתח צ'אט
1
זקוק לעזרה?
שלום לך!
נשמח לסייע ולחבר אתכם לחוויה מושלמת!!
לאיפה תרצו לטייל? מתי? כמה אנשים?
דילוג לתוכן