המירוץ למיליון פעילות גיבוש

המירוץ למיליון כבר מזמן יצא מגבולות הטלוויזיה והפך לשם נפוץ ומקובל לפעילות שלוקחים בה חלק הרבה אנשים בכל גיל ובכל מצב – ימי הולדת ובעיקר ימי גיבוש. כאשר הפעילות מותאמת באופן אישי למי שאמור להשתתף בה היא יכולה להתאים לאירועים רבים ואפשר לבחור בשלל רעיונות או מסלולים. בסיום הפעילות כולם ישמחו שהזדמן להם לקחת חלק בפעילות נחמדה, מהנה, מלאת גיבוש וכיף וכמובן שיישארו עם הרעיון לטובת עיתוי שבו הם בעצמם יצטרכו או ירצו לארגן אירוע מקורי ומיוחד.

מהי פעילות של המירוץ למיליון?

בתכנית הטלוויזיה שנשאה את השם התחרו זוגות של אנשים במשימות הדומות למשחק חפש את המטמון – הם היו מגיעים למקומות שונים ושם מקבלים רמזים שבעזרתם היו אמורים להבין מה המקום הבא שאליו עליהם להגיע. הזוגות שהגיעו ראשונים נשארו בתחרות והאחרונים – הודחו ממנה. אט אט עלתה הרמה של החידות והרמזים וגם הצטמצם מספר הזוגות המשתתפים. מובן שהזוג האחרון שנשאר הוא זה שזכה בפרס הגדול – מיליון שקלים. איך הופכים את הפעילות ליום גיבוש לעובדים ? בקלות!

איך מבוצעת הפעילות ביום גיבוש?

כמובן שביום גיבוש של עובדים אין את האפשרות לטוס ממדינה למדינה או לנסוע ממקום למקום, בוודאי שהפרס הגדול לא עומד על מיליון שקלים. יחד עם זאת – החלוקה לצוותים או קבוצות, המערבבים בין המחלקות במשרד או משלבים בין עובדים שכלל לא מכירים זה את זה – יש בה כדי להעמיק הכרויות שונות או לגבש בין מחלקות שונות בארגון. על החברים בצוות להפעיל את המחשבה, להציע רעיונות ולבצע סיעור מוחות תוך כדי שהם קצובים בזמן על מנת למצוא את הפתרונות ולהגיע מהר ככל האפשר אל התחנה הבאה ואל הרמז הבא.

איך מארגנים פעילות המירוץ למיליון כיום כיף?

כאמור – הצלחת הפעילות טמונה בהתאמה אישית ומושלמת של ההפעלות, החידות, הרמזים והפתרונות לאופי הקבוצה. על מנת שיום הגיבוש ישיג את המטרה הראשית שלו – הרי היא גיבוש העובדים ויצירת קשרים חדשים ביניהם – מומלץ שהחידות והפתרונות יהיו קשורים במקום העבודה, בהיסטוריה שלו, במוצרים או השירותים שהוא מציע ללקוחות ואפשר אפילו לקיים את הפעילות במקום. כך או כך – הפעילות תהיה מהנה ואפילו מעשירה, שכן אפשר יהיה ללמוד לא מעט אודות הארגון דרך המשחק ודרך פרטי המידע שייבחרו להיות חלק מהחידות והרמזים בין תחנה לתחנה.

קראו עוד:

המירוץ למיליון פעילות גיבוש, יום כיף בהתאמה אישית

הרשמו לאחד הסיורים הקרובים שלנו
לפרטים והרשמה
על המחבר:
עמרי
עמרי

מורה דרך מוסמך ומומחה לטיולים בגליל. המייסד של Omri-Travel שהפך את התחביב והתשוקה שלו למקצוע... חולה טיולים, סקרן בלתי נלאה וממשיך להתלהב מלטייל ולהדריך.

כללי הזהב לטיול מוצלח:

טיול הוא פעילות נפלאה – מהנה, בריא, מחבר ומלמד אך גם עלול להיות מסוכן. על מנת להגביר את ההנאה ולצמצם אתה הסיכון הינה כמה כללים פשוטים המומלצים לכל טיול:

הכנה מראש: חשוב מאוד לקרוא על מסלול הטיול מראש ולדעת היטב מה צפוי לכם: מה המרחק, רמת הקושי, משך הטיול, נתיב הטיול ומה יש לאורכו ולהתארגן בהתאם!  חשוב מאוד להצטייד במפה (זכרו: שיש מקומות ללא קליטת סלולר ולכן מפת נייר עדיפה). יש לידע מישהו מקורב לגבי תוכניותיכם ואם זה בשמורה את אחד מאנשי הצוות.

מים, אוכל, ביגוד וציוד: תמיד קחו איתכם מים! (לטיול יום 3 ליטר לאדם). אוכל ונישנושים בהתאם למשך הטיול. נעליים סגורות, ביגוד בהתאם לעונה אך רצוי תמיד מומלץ מכנסיים ארוכים וכמובן כובע. מומלץ להצטייד בפנס, אולר ומקלות הליכה וחשוב לקחת איתכם ערכת עזרה ראשונה בסיסית וטלפון נייד טעון ואף מטען חיצוני.

התנהגות בזמן הטיול: קריטי להישאר על השבילים המסומנים ולא "לעשות שטויות" כמו קפיצות ממקומות גבוהים, טיפוס על עצים ועוד. חובה להתנהג בהתאם להוראות על שלטי הכניסה לשמורות.

לעולם אל תשאירו לכלוך, ניירות, בקבוקים וחפצים בשטח. אספו את האשפה שלכם ורצוי גם לנקות לכלוך שמצאתם בשטח ולהשאירו במצב טוב יותר.

במקרה חרום: אם חס וחלילה מישהו נפגע במהלך הטיול הכלל הבסיסי הוא טיפול ראשוני במקום ולהוציא את הנפגע מהשטח בהקדם האפשרי. בהתאם למקרה יש להזעיק גורמים רלוונטיים. מומלץ מאוד להוריד את האפליקציה מדא שלי – שבה יש הנחיות עזרה ראשונה לכל המקרים ואפשרות קלה להזעקת עזרה.

מידע מפורט יותר מומלץ לקרוא באתר של עמותת מדעת

קרא עוד
מוזמנים לטייל איתנו
המאמר עזר לכם? נשמח לקרוא את תגובתכם
הרשמו לקבלת עדכונים, המלצות והטבות
מבית Omri Travel
פתח צ'אט
1
זקוק לעזרה?
שלום לך!
נשמח לסייע ולחבר אתכם לחוויה מושלמת!!
לאיפה תרצו לטייל? מתי? כמה אנשים?
דילוג לתוכן